| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Baieti,sa zicem ca v-ati despartit de o fata care insista sa faca un copil si voi nu erati de acord cu ideea ei.Dar domnisoara nu vrea sa scapati asa usor de ea si va ameninta ca o sa va sechestreze daca va despartiti de ea.
Ei bine, dupa o saptamana fata isi duce la indeplinire planul cu ajutorul unor complici si va treziti legat de un pat in casa ei. Apoi fata va spune ca daca nu faceti sex cu ea ca sa o lasati gravida nu o sa va dezlege deloc si o sa va infometeze ca mai apoi sa va taie cuculetul deoarece in viziunea ei ea trebuie sa fie singura femeie din viata voastra si sa nu mai existe alte femei pentru voi.
Baieti cum ati proceda in aceasta situatie extrema?laughing)

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Vis a vis de ce se intampla in descrierea ta, pot spune ca asta e femeia visurilor mele, o femeie care vrea mai mult de o aventura,o femeie "nebuna" si inebunita dupa mine,o femeie care vrea sa ma aibe langa ea si cum cu forta nu se poate,planuieste sa faca un copil ca sa il tina langa ea,dar cum cu forta nu ajungem nici unde,e bine sa apelam la subiecte de dezbatere subiecte sa vedem care sunt factorii de o fac sa fie atat de disperata. (Ps. in urma cu ceva ani am avut un tovaras de facultate,ce se despartise de una cu care trebuia sa se marite si care acea femeie voia cu el un copil, el sacuplat cu alta, dar acea femeie i-a facut viata un calvar, ia distrus masina la propriu, spart toate gemurile, farurile si stopurile distruse. femeia era nebuna dupa el si nu accepta ideea de a fi lasata pentru o alta femeie..il suna la telefon insistent, ii dadea mesaje, isi schimba el numarul si tot asa, la un moment dat s-a impacat cu nebuna..hmm cred ca asa arata o femeie ce te iubeste cu adevarat si trea vrea in viata ei pana la moarte, una ce dispera si are crize de nebunie..restul sunt fumigene pe interes). Una peste alta, ultimul gest al ei de a taia madularul, nu este chiar ortodox, deloc placut. daca il taie si mai vrea un copil, isi cam pune pofta in cui..il va lasa pe el si se va duce la altul s-au se multumeste cu un copil.dar daca ii taie penisul,cine o mai satisface cand o ia iar randeaua? vecinul de pe strada,vecinul de pe palier,vecinul de sus si vecinul de jos? o fii buna ea nebunia,dar cel mai bine e sa stai sa discuti cu omul,sa ii spui ca vrei si tu acest lucru ca si ea,dar nu acum,pentru ca nu te simti pregatit si sa o rogi sa aiba rabdare si incredere in tine pana iti vei revenii si apoi o sa vada ca va fi bine. Alta chestie ce trebuie discutat cu ea ar fi ca daca ar face ce vrea ea,de unde vor stii ca sunt pregatiti amundoi sa fie parintii? sa faci un copil,e treaba simpla,dar pe parcurs sa il gresti, ori sa il aduci pe lume, sa il nasti tu ca femeie, ai sa mai fii la fel de pregatita s-au te vei razgandi si il avortezi? si daca ii tai lui boasele sa nu se mai duca la alta, il nenorocesti, il mai ai si pe constiinta.dar asa ceva nu e normal..inteleg ca atunci cand iubesti, sa nu il pierzi faci gesturi extreme.dar nici chiar asa. asta e parerea mea..trebuie discutat ca sa ajungi la un numitor comun, amplifici, simpifici si faci sa fie bine.

8 răspunsuri:
| Paracetamol0lol a răspuns:

Ce filme porno vizionezi? thinking Nu de alta da pare interesant, poate îi zic unui amic pare să fie pe placul lui așa mai masochist thinking

| LordCristobal explică (pentru Paracetamol0lol):

Nu ma uit la filme porno, am scos-o din imaginatia mea.
Din pacate nu stiu un film potrivit pentru prietenul tau.

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru LordCristobal):

Off crying

| Hammurabi a răspuns:

O mică rectificare.
Dacă ți-o taie, nu va fi ea singura femeie din viața ta, nu va mai fi nici o femeie în viața ta.
(nu-i mai zi cuculeț că sună a pedofilie laughing )

| DonEnnioSalieri a răspuns:

O las insacrinata ce sa fac, si asa pl n am sa mi o taie ca e mica si sunt impotent.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am cuculoi nu cuculeț așa că nu se aplica situația

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

M-aș lăsa violat.

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Incepi sa semeni cu rosalia happy