| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toată lumea!
O întrebare pentru băieții:
Să zicem că o fata mai geloasa și posesiva din trecut va invita la o cafea/suc apoi va pune ceva în băutură fara să vedeți și vă treziți legați foarte strâns de pat.Iar fata sta deasupra voastră cu un zâmbet malefic și va amenință că dacă nu faceți sex sau daca nu faceți ce zice ea va taie cuculețul.
Ce credeți că veți face în situația asta?
Veți refuza cererea fetei sau veți accepta doar sa scăpați de situație?

Răspuns Câştigător
| UnchiulRamiz a răspuns:

M as conforma, deși greu sa faci ceva de e cu cuțitul în mana. Nu se mai scoală de spaima. Ca asa verbal de zice nu e cine știe ce chestie

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sex și după ii f.u.t una in meclă de o las jos, psihopat-ele așa merita big grin genu' acesta de persoane ar merita internate la psihiatrie, nu lăsate în libertate.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil... inca nu am vazut niciodata vreo fata/femeie sa care un baiat in carca, sa-l duca la ea in pat, ca sa faca sex cu forta laughing (dar m-am amuzat copios de imaginatia ta naiva)

Apropo, gelozia nu are nici o relevanta in cazul de fata, ca nu-s implicate mai multe femeie aici.
As spune ca-i obsedata sexual si atat, nimic altceva, dar cred ca barbatul ala trebuie sa fie unul mic-mic, ca sa-l rapeasca femeia aia si sa-l duca in carca laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Voi accepta. Apoi sper să mă elibereze. Apoi voi reface dreptatea pe lumea asta.

| anonimuIl a răspuns:

Visezi frumos.

| wildthing a răspuns:

Dar nu are nevoie sa ma ameninte! laughing

| Goete a răspuns:

Pe mine n-ar trebui sa ma lege laughing

| mgtow a răspuns:

Ii zic sa imi dea drumu ca ma taie materia fecala, apoi revin inapoi

| Crackman a răspuns:

Eu zic ca este un film

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ii spun ca s-a obosit degeaba sa ma lege ca veneam eu de buna voie! laughing!

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Și dacă tipa e o uratanie?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Tot e ceva in plus fata de ce am eu laughing!

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Aoleu ????

| dariaenache a răspuns:

Nici la romana nu am vazut ceva mai emotionant