| FrisstyROYAL a întrebat:

Salutare, sunt in clasa a 7 - a si am 14 ani (in 2 luni) happy. Bun, deci astazi la o ora, m-a mutat in banca cu o colega de-a mea. Ea tot se baga cu mine-n seama, gen, eu nu scriam la ora aia, si ea ma intreba 'Dar tu ce faci acum?' si chestii d-astea, isi lua unele suvite din par si le musca sau se juca cu ele si mi-a amintit cum ma facea de ras profu' de sport pentru ca nu stiam sa fac un animit exercitiu (nici acum nu stiu sa-l fac) happy.
Ce credeti, ma place, sau la fete este doar un obicei? Raspunsurile voastre sa fie argumentate tot de voi desigur, salut!

6 răspunsuri:
| Rebelgirl99 a răspuns:

O fată când te place se dă mare pe lângă tine și face orice ca să se bage în seamă.E clar că te place, acum depinde dacă și tu o placi❤Și credemă, dacă o fată te place și tu nu reacționezi te v-a "bântuii"Întreab-o dacă te place, fetele nu-s că băieții și nu înnebunesc dacă un băiat le plac.Doar vor să știe. Sper că te-am ajutat❤

| FrisstyROYAL explică (pentru Rebelgirl99):

No...si cu ce sa incep, e cam timida, si eu sunt, dar nu stiu cum sa incep, nu vreau sa i se para ciudat

| Mandeliu a răspuns (pentru FrisstyROYAL):

Ii spui in fata, daca te refuza nu e nimic, sau daca chiar nu ai curaj incearca sa ii scrii pe Facebook, wapp etc. ca dupa traiesti cu regretul ca nu ai incercat.

| Emilian65 a răspuns:

Tie iti place de ea? Probabil ca asteapta de la tine un raspuns daca o placi sau nu.

| FrisstyROYAL explică (pentru Emilian65):

Noo... este frumoasa, si amuzanta, deci da.

| FrisstyROYAL explică (pentru Mandeliu):

Pe Facebook mi-a dat block, acum mult timp, nu stiu dc happy, deci nush...vad, daca-i spun la scoala, afla toti si rad ca prosti =).