| Catalynn32 a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de putin ajutor am 16 ani si vreau sa imi incep viata sexuala. bine 15 ani si 7 luni, si o fata de 16 ani. nu stiu cum am ajuns la discutii despre sex si m-a intrebat daca vreau sa ma dezvirgineze ca are experienta laughing, si. fata este buna ..adica buna. si eu am penisul de 10-12 cm... o am mica / mare? nu e pre groasa. si sunt virgin, apreciez raspunsurile voastre! happy ( fara raspunsuri, ca esti mic etc... decat voi care faceti labus in fiecare ziwinking )

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca insa grabeste-te pana nu se rasgandeste.Nu are rost sa-ti faci probleme in privinta marimii deoarece o vei satisface, daca ea va fi de acord sa-ti acorde minimul ajutor de care ai nevoie prima data.

6 răspunsuri:
| Catalynn32 explică (pentru corbulalbrosu):

Ok dar vreau sa precizez ca nu imi pot beli pensiul. pot cam jumatate asa. adica nu ma jeneaza dar imi este frica. am vorbit si cu fratele meu mai mare. si mi-a zis ca nu am nimic, imi este frica sa nu am fimoz, ma poti ajuta si cu aceasta intrebare?

| CopiluCipralex a răspuns:

Rupe-i curu', tata

| neutrino a răspuns:

Mica sau mare, asta e, dar daca o manevrezi bine vei trece cu succes peste acest prag. Curaj, n-avea teama, ea nu va veni cu rigla sa ti-o masoare.

| ywar a răspuns:

Eu zic ca ai aceasta dorinta de a te dezvirgina pentru ca asa e la moda. Evident, ai o gandire precara si preocupari foarte inalte la 16 ani. Nu stii nimic despre sex dar tu vrei asta pana o vei da in bara. Eu in locul vostru mi-as canalize atentia pe altceva decat sex la varsta asta: invatat in primul rand, apoi as fi preocupat sa imi definesc mai bine personalitatea prin pasiunile pe care le am. Cu sexul e toata lumea in gura...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Catalynn32):

Am dat acest raspuns cu o alta ocazie zilele trecute. Din pacate suferi de o forma usoara de fimoza care se poate trata conform celor descrise in materialul recomandat de mine.Inseamna ca suferi de afectiunea numita fimoza. Am lasat mai multe raspunsuri legate de acest subiect, le poti gasi daca-mi accesezi raspunsurile date referitoare la aceasta problema.""•Aplicarea locală a unei creme cu steroizi, cum este betametazona (Betaderm), de două ori pe zi timp de 4-6 săptămâni pe prepuţ. Este o metodă simplă, ieftină şi eficientă. Alte exemple de unguenţi eficienţi: propionatul de clobetasol 0.05% (Dermovate).
•Dilatarea şi întinderea prepuţului (metoda Beaugé): pielea aflată sub tensiune (întindere) se extinde prin apariţia de celule suplimentare. Prin întinderea uşoară pe o perioadă mai lungă de timp se obţine o creştere permanentă a dimensiunilor prepuţului In cazurile mai grave se recurge la o operatie chirurgucala. Citeste tot materialul:http://medlive.hotnews.ro/......teaza.html

Răspuns utilizator avertizat