| sutarazvan a întrebat:

Salutare TPU
am si eu o curiozitate
daca ma masurbez si dupa aceea simt nevoia sa imi gust lichidul ejucalator este ceva in neregula cu mine? am incercat o acum 2 ani si de atunci simp pur si simplu nevoia de a inghiti niste lichid
am incercat avorbi cu un psiholog dar nu pare sa functioneze...ba chiar am facut o in baie la doctor
rog seriozitate! dau fundita

7 răspunsuri:
| Andrei1342s a răspuns:

Adică tu după sex corpul tau sau tu vrei sa bei sperma atunci asta este o problema singura soluție este să te abți săptămâni sau luni

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai dezvoltat un soi de fetis. Nu e neaparat ceva rau.
Daca vrei sa te opresti, fa un efort de vointa.

Ai ales calea buna sa vorbesti cu un psiholog. Ce nu a functionat? Nu a fost destul de deschis la minte?

| doctorandus a răspuns:

Si de ce te-ai opri? Daca-ti place sa inghiti sperma, iti place sa inghiti sperma. Nu e o boala.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este o problema grava. Este o placere a ta. Dacă vrei sa nu o mai ai, poți sa renunti la acest obicei.

| Sofia2010 a răspuns:

Cum sa îți bei propria sperma?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Sofia2010):

Doamne ferește de așa ceva. speram doar că e o gluma