| Lelutza a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare si cred ca ma veti ajuta cu sfaturi si pareri.Am avut multi prieteni la care am tinut cite putin dar vorba si problema este ca pina a ma intilni cu acel baiat vreau aces lucru iar dupa ce am inceput sa ma intilnesc nu mai doresc, dupa parerea voastra de ce e asa la mine, poate ca vi s-a intamplat sau nici nushtiu, va rog sfaturi? Funda pentru cel mai bun sfat si rs

Răspuns Câştigător
| Anaad a răspuns:

Eu cred ca e mai puternica dorinta de a cuceri decat atractia fata de acea persoana. Stai linistita, atunci cand vei place pe cineva cu adevarat nu vor disparea sentimentele in timp.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara sa te supar, nu am inteles nimic din ceea ce doresti sa ne transmiti. Poate ca, noi, cei din aceasta sectiune, nu ne ridicam la nivelul intectual pe care tu il ai. Te rog sa fii mai concreta si mai explicita, in ceea ce doresti sa ne intrebi.

| Lelutza explică (pentru neutrino):

Hai sa spun dar asa...ma plictisesc de ei care e cauza?