| Marius875 a întrebat:

Salutt TPU! Deci o prietena de prin cartier m-a placut acum 2 ani si eu vara trecut am recunoscut ca o plac si atunci cind am vrut sa-i zic era prea tirziu.Si de o vreme in oce a incepun sa ma intrebe tot felul de lucruri precum "Daca ma intereseaza fete blonde" si asa dar ea e chiar blonda si am inceput sa-mi pun intrebari daca iar ma place si mie mi se pare ca vrea sa fiu cu ea. {fundita}

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Spune-i ca simti o atractie atat de mare pentru persoana ei, si spune-i ca pana s-o cunosti nu credeai ca exista asa minunatie ca ea. Doar ca esti foarte rusinos si nu ai apucat sa-i zici. succes la agatat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si spune-I ca n-ai da-o jos din pat big grin

| Marius875 explică (pentru anonim_4396):

Ceee ?