| sk0rsk0r a întrebat:

e cea mai vizualizata big grin care este primul serial din seria Sims 3? Sim3 season sau care.

3 răspunsuri:
| iuli29 a răspuns:

Cred ca este destul de logic ca '3' vine de la seria filmului (adica al3-lea episod). Deci Ori "Sims" ori "Sims1" este primul.

| sk0rsk0r explică (pentru iuli29):

Bai eu ma refer care e primul sims 3 ca sunt multe sims 3 animal, sims 3 familly. sims 3 adventure Ma refer care e primul sims 3 si mai cummm!?

| Elena_Carrolina_1996 a răspuns:

Sims 3 (normal), daca nu il ai pe ala simplu nu merg celelalte. happy