| Elly12 a întrebat:

Scuzati categoria!

Imi place mult un baiat si suntem in aceeasi clasa. Ma face sa rad in ore ne mai uitm unul la altul dar cand vine vorba sa vb k el apare timiditatea. Il plac multe fete. Si el vb k multe fete... Si nu stiu ce sa cred. daca ma place! Help me!

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Nu o sa te omoare... intra in vorba cu el, stai pe langa el si spune-i la un moment dat ca il placi si vezi ce spune. daca e ceva rau vei spune ca doar ca pe un prieten...

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Intreaba-l daca te place.altfel cum sa aflii? fiind timid, nu o sa iti spuna niciodata asta

| prisedeea a răspuns:

Creeza un cont pe mess cu pozele unei fete dp net big grin sigur o sa o placa pe fat aia de pe mess si vb cu el pana iti castiga increderea. apoi tot dp fata aia intreaba-l daca vrea sa fie cu tine... apropo fata sa aiba aceeasi varsta si din acelasi oras dar nu din scoala! si daca el zice ca vrea sa fie cu fata aia ia-te de el pana o uraste dar mai intei trage-l de limba pe cine place de la el din clasa big grin funda! laughing

| Elly12 explică (pentru TitiDrLove):

Faza e ca mie imi e rusine sa.l intreb plus ca imi este frica de o respingere

| TitiDrLove a răspuns (pentru Elly12):

Spune-i pur si simplu ca e dragut...o sa inteleafga el ce vrei sa spui... spunandu-i asta nu e nevoie de un raspuns din partea lui ca sa te respinga. dupa incearca sa devii putin indiferenta sa vezi daca te abordeaza el! daca o face, stiind ca e timid e clar ca te place tongue mult succes iti doresc