| All3xAssAssInnSS a întrebat:

Scz categoria. Funda cine imi zice. Cine stie de unde pot trage un driver 3D nVIDIA?

5 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

De pe site-ul lor oficial ai incercat? Acolo gasesti toate driverele lor. Daca nu, incearca cu programul Everest pentru ca el iti va spune ce piese ai in pc si iti da link de unde poti downloada fiecare driver in parte pentru piesele tale.

| FallenDemon a răspuns:

Cauta pe http://www.nvidia.com/ driverele de la placa ta video, de obicei cand iti instalezi driverele ti le instaleaza si alea 3d. Daca nu stii ce placa video ai ti-o cauta el automat, aici gasesti tot ce ai nevoie. Eu de fiecare data cand faceam update la drivere pentru diferite jocuri observam ca-mi instala si driverele pentru 3d.

| All3xAssAssInnSS explică (pentru FallenDemon):

Ma eu instalez da imi zice ca nu-i compatibil hardu...sad

| All3xAssAssInnSS explică:

Field Value Hardware Driver vga.dll

| FallenDemon a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Aa sigur iti suporta placa video 3d :-? vga.dll = Video Graphics Array Color Display Drive, uite poate te ajuta site-ul asta citeste aici si afli mai multe despre vga.dll si este si ceva programel care-ti repara erorile :)
http://www.errordecoder.com/dll-files/V/vga.dll.html poti sa-l incerci daca vrei :D Sper sa te ajute!