| anonimaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu...suntem de 10 luni impreuna si tin sa mentionez ca nu m.am culcat cu el. Ce cadou ii pot face? El de ziua mea a dat buzna la 00:00 cu un tort, un catelus Bichon, o sticla de suc si un buchet de flori happy eu ce ii pot face cadou? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| marry95 a răspuns:

Prost? nu prea cred...inseamna ca tine cu adevarat la ea si intelege faptul ca probabil ea nu este pregatita sa faca acest pas.

13 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Buna.Nu stiu ce sa zicthinking Ce zici de un lant / bratara depinde ce poarta el? Un lucru de al tau la care ti enorm de mult sa il pastreze / poarte depinde.Un parfum, un pachet de prezervative si inauntrul lui scrieri pe o foaie mica "Te Iubesc" (Nebunesc dar amuzant si destul de bun).Cam astea miau venit pe moment. Sper sa te ajute.Succes,multi ani din partea mea, relatie placutawinking

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Adminiiimistergraspunsurile):

A vrut sa i ea temperatura credea ca are febra

| RAY a răspuns:

O noaptea de amor cred ca e cel mai bine de data asta fara degete

| PlettVivien2002 a răspuns:

Ce-ar fi sa ii faci un album foto cu voi doi si amintirile voastre pe care n-o sa le uitati niciodata!
Pe album poti scrie de exemplu pe coperta litera cu care incepe numele tau si litera cu care incepe numele lui! in plus poti sa ii dai o felicitare.sau in locul felicitarii poti cai faci un tort pe care sa scrie la multi ani iubitule!
Deci bafta!
Funda te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E amuzant ca ai mentionat ca nu ai facut sex cu el.

| Narcis2007 a răspuns:

Din moment ce intrebarea e pusa la dragoste si sex cred ca stii si tu raspunsul...

| Valentino46Rossi a răspuns:

Nu stiu daca ati vazut, dar tipu' a dat buzna la 12 noaptea cu niste cadouri minunate si voi vreti sa-i cumpere parfum si album? laughing)

Ai putea sa-l astepti in ziua respectiva acasa la el,cand se intoarce de unde s-o intoarce cu o masa romantica,cu lumanarele, lalalalaa, dupa asta sa-l servesti cu tort, apoi sa devi ceva mai perversa si sa treceti la treaba.
Sper ca te-am ajutat, o zi buna :*

| JohnnyBi a răspuns:

Mama tinut 10 luni pe uscat. Ala da prost laughing

| Waffen18 a răspuns:

Ii faci cadoul potrivit pentru el, pe gustul lui, un ceas ( daca poarta, vezi sa fie unul de calitate, nu SH, chinezaraie, daca-ti permite bugetul ). Repet, ce-i place lui si ce gusturi are

| unprietenaproape a răspuns:

Pe tine) (glumesc)) (esti f norocoasa)
pe langa altele, poti cauta bratari identice pe care sa le purtati amandoi. i ai putea spune ca iti doresti sa nu vi le mai dati jos niciodata

| JohnnyBi a răspuns (pentru marry95):

Da, si dragostea perfecta din disney chiar se aplica in toate cazurile secolului 21. in alte cuvinte: marmota invelea ciocolata in staniol si falsifica termenul de valabilitate.

| HeadShoot32 a răspuns:

Faci ceea ce vrei tu sa faci, ceea ce crezi ca ar fi special pentru el, incearca sa te gandesti la ceva care stii ca i-ar place. Daca vrei sa il "onorezi" asa cum a facut el, incearca sa ii intorci "favoarea" fara ca el sa isi dea seama. Deci tot asa, cadouri multe si o surpriza neasteptata big grin