| Sandel05 a întrebat:

Seara buna TPU.Este ceva ce ma macina si nici nu ma lasa sa ma gandesc la bac.De ce nu atrag fetele cu toate ca urat nu sunt, si nici taran din ala jegos.Niste sfaturi ceva.Ma macina psihologic.Si ar mai trebui si niste sfaturi de ridicare a moralului si a increderii.Multumesc...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai pentru că nu eşti un ţăran din ăla jegos, nu te plac fetele.

La ce mă refer? Pari un tip inteligent şi calculat, dar fetele din ziua de azi sunt atrase de ţărani inculţi care au făcut muşchi de la dat cu sapa. Asta e mentalitatea, mai nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, şi, nu e vina ta, nu încerca să te schimbi. Vei întâlni şi tu o fată cu un coeficient de IQ mai ridicat decât al unei capre, şi acea fată va ştii să te aprecieze.

| Sandel05 explică (pentru anonim_4396):

Daca ma va aprecia, nu am idee cum as putea sa o fac sa se indragosteasca de mine fiindca am increderea cazuta la pamant.

| anonyymuusss a răspuns:

Probabil atitudinea este de vina. O fata se îndrăgostește de un tip pentru felul sau de a fi. Uneori chiar daca tipul este mai urat, fiind detașat, vorbăreț si de treaba nu ai cum sa nu fi plăcut. laughing)
Si de unde sti ca nu atragi nici o fata, de-obicei fetele asteapta ca băieții sa facă primul pas. Si ai încredere in tine fiecare persoana are pe cineva destinat pe Pământ, numai ca tu trebuie să-ți deschizi ochii. Bafta :*

| NotToday a răspuns:

Depinde unde le cauti... Pe facebook e plin de pitipoance, sansele fiind destul de reduse sa gasesti o tipa calumea. Nu e vina ta, e doar mentalitatea lor ciudata.