| miksajon a întrebat:

Seara sau dimineaţa, când preferă femeile să facă sex?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ee asa mult ne place..Suntem oameni si noi si ma refer ca in orcare moment al zilei ne place.

15 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Seara.

| RAY a răspuns:

Dimineaţa

| PrintesaGumitaa a răspuns:

La amiaza laughing

| Freya1 a răspuns:

Cele trei raspunsuri de mai in sus sunt perfecte si le poti pune intr-o singura propozitie laughing

| Emilian65 a răspuns:

Și seara și dimineața se bucura de sex.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Wow asa mult va place sexul ))))))))))))))

| Necunoscut112 a răspuns:

Ray îţi dă sfaturi, doar ca n-a văzut păsărică in viaţa lui. Dimineaţa prea rar se întâmplă să ne trezim cu chef. Noi nu ne trezim cu nimic sculat să ne îndemne la sex.

| AdinaanidA a răspuns:

Dimineața la prânz și seara dacă e sex de calitate. Dar dacă ai de-aface cu vreun habarnist în materie de sex... mai bine lipsă. laughing

| RAY a răspuns:

Necunoscut112 eu nu am oferit sfaturi, nici gay, lesbiene, asexuali nu au vazut sexul sexului opus daca asta inseamna o rusine du-te in evul mediu

SFAT, sfaturi, s. n. 1. Vorbe, argumente spuse cuiva pentru a-l convinge să procedeze într-un anumit fel, într-o împrejurare dată; povață, îndemn, îndrumare. 2. Adunare de oameni întruniți pentru a delibera, a lua hotărâri sau (în trecut) a ajuta la conducerea țării. ◊ (În trecut) Sfat popular = denumire dată între 1950 și 1968, în organizarea administrativ-teritorială a României, organelor locale ale puterii de stat; clădirea în care își avea sediul acest organ. 3. Consfătuire, consiliu. ♦ (Pop.) Conversație, taifas. (în Evul Mediu, în Țara Românească și în Moldova) Sfatul domnesc = consiliu format din reprezentanții marii boierimi care luau parte, alături de domn, la conducerea țării. 4. (Rar) Zvon, veste, vorbă. [Var.: svat s. n.] – Din sl. sŭvĕtŭ.

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Tia placut Timisoara?

| horansgang a răspuns:

Seara!

| anamaria82726 a răspuns:

Seara

| HazelEyes77 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecareia. Cred ca seara mai degraba.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oricand si oriunde au ele chef!

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Da, super fain orașul. Și oamenii sunt altfel față de Buc.