| anonim_4396 a întrebat:

Senzatia cand faci prima data sex ca barbat este mult mai buna decat masturbarea? Senzatia de penetrare e ca si cum ai atinge Raiul? Cum a fost la voi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penetrare in visele tale copile.
Senzația când te atinge raiul pe tine nu se compara și e mai plauzibilă.

| Sofer a răspuns:

Simți ca ai întrat pe poarta raiului când și-a deschis picioarele.

| Mopmop a răspuns:

Grea intrebare. Cu riscul de a ma repeta: avea tata o vorba legat de masturbare. Nu te masturba ca poti deveni orb! Nu mai vezi femeile in jurul tau... Lasand gluma la o parte acum cred ca ai plecat de la o idee gresita! Ar trebui sa faci dragoste cu o femeie, daca consideri ca faci SEX inseamna sa fii egoist. Trebuie sa oferi placere si sa primesti placere! Este o diferenta mare pentru ca impartasesti placerea cu partenera ta.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca este mai placuta senzatia. Si emotiile sunt mult mai intense. Plus ca mai pui mana si pe altceva nu numai pe pu.ță.

| RoCkKiD a răspuns:

E ok dar nu te atinge niic un rai. E mai satisfacator faptul ca asteptai treaba asta de ani de zile si in sf ai rezolvat-o.

| Goete a răspuns:

La mine prima nu a fost deloc deosebita

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru Goete):

De ce?