| anonim_4396 a întrebat:

Sers am o intrebare.Imi puteti da si mie un sfat.Deci fara deci imi place de o fata care da semne ca si ea ma place dar uneori se compoarta alt fel si nu stiu ce sa cred ma place sau nu ca imi e prea frica sa o intreb.

Răspuns Câştigător
| WiLd121414 a răspuns:

Dar de ce ti-e frica sa o intrebi? Daca da semne ca si ea te place, dai bice! Nu ai ce pierde.Nu astepta sa iti zica ea ca rareori se intampla asta:-J
Si de fapt ti-e frica de respingere. Daca te respinge, Da-o dreacu, treci peste nu trebuie sa iti fie rusine daca te respinge. Ba dinpotriva(Nu stiu cum se scrie Dinpotriva laughing ) arati ca esti curajos! tongue Bafta!

4 răspunsuri:
| неизвестныйй a răspuns:

Dacă îţi e prea frică să vorbeşti cu ea atunci lasă să ţi-o ia altul înainte happy.

| Cornel1112 a răspuns (pentru WiLd121414):

Mersi.Funda!

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Daca te place o fata nu inseamna ca trebuie sa accepte orice, stii? Poate crede ca tu nu o placi si de aia incepe sa se dea batuta.

| redy04 a răspuns:

Exista posibilitatea ca daca o cuceresti sa iti faca faze asa din senin, adica sa se comporte ca acum. Analizeaza situatia, vezi daca am dreptate sau nu, si apoi vezi daca merita.