| Dumitru_Dumi_1996 a întrebat:

Serus TPU.Am si eu o mica problema sentimentala,happyImi place foarte mult de o fata si vorbesc cu ea in fiecare zi.Ne intelegem foarte bine, o fac sa rada si sa se simta bine de fiecare data cand vorbesc cu ea. Ea stie ca o plac dar mi-a zis mai demult ca nu sunt genul ei, ea preferand fie baietii mai mari, fie baietii care sunt de astia,"shmecheri". Pe messenger pot sa spun ca am foarte mult tupeu, in sensul ca sunt indraznet, dar cand sunt fata in fata cu ea,, parca ma parasesc toate cuvintele. Ce ar trebui sa fac ca sa o conving sa fim impreuna, sau macar sa incercam,

Ps:Maine o sa i duc un martisor(de 1 martie nu a fost la liceu) si ma comport foarte frumos cu ea, adica o tratez ca pe o printesabig grin(nu intelegeti gresit, nu o stresez.)

Nu vreau raspunsuri in bataie de jochappyDaca doriti sa ma ajutati chiar va rog, daca nu, nu va bagati in seama degeaba.happy

Răspuns Câştigător
| wildfirerock a răspuns:

Uite, incearca sa gasesti puterea sa-i spui. Eu sunt fata, sunt cam de varsta ta si as fi tare impresionata daca cineva mi-ar lasa pe banca un trandafir (simplu, neimpachetat in nimic) cu un biletel. Scrie acolo tot ce vrei sa-i spui. Sper ca va merge. Bafta!

7 răspunsuri:
| GuBeeBăăi a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa incerci sa o cuceresti, sa fii tu insati, sa o faci sa creada ca esti cel mai potrivit pentru ea, iar daca nu reusesti, ei bine, incearca sa gasesti o alta fata care sa iti placa, sa fie genul tau, sau chiar ai putea sa iti rogi o prietena sa se prefaca ca e indragostita de tine, si sa vezi cum reactioneaza ''printesa'' ta. Good Luck! Funda?

| Dumitru_Dumi_1996 explică (pentru wildfirerock):

Faza e ca fata stie ca o plac.happyI-am spus-o cred ca de 2 orihappy

| wildfirerock a răspuns (pentru Dumitru_Dumi_1996):

Incearca faza cu trandafirul totusi...rau n-are ce sa iasawinking Multa bafta. Ma anunti ce a iesit

| Dumitru_Dumi_1996 explică (pentru wildfirerock):

Surpriza...domnisoara mea tocmai are un prietenlaughing

| wildfirerock a răspuns (pentru Dumitru_Dumi_1996):

Pfoa...e urat atuncilaughing Move on...stiu ca e greu, dar incearcawinking

| Dumitru_Dumi_1996 explică (pentru wildfirerock):

Stiu.am mai trecut prin asta...asta e viata...app ti-am dat like la pag de fbtongue:*

| wildfirerock a răspuns (pentru Dumitru_Dumi_1996):

Mercihappy