| anonim_4396 a întrebat:

Sex neprotejat, am simțit ca îmi dau drumul am scos dar nu mi-am dat drumul doar am simțit ca vine, nu am avut niciun fel de activitate sexuala sau altceva timp de vreo 1 săptămână, sunt șanse să fii rămas?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat în vagin, nu sunt șanse sa rămână gravida.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca sunt sanse, fiindca este posibil sa fii curs 1 sngura picatura de sperma care este suficeinta sa lase femeia gravida, daca este in perioada fertila.
Chiar nu ai avut 2 lei sa cumperi un prezervativ?

| nooane7676 a răspuns (pentru Violleta2022):

Are ciclu de 35 zile este normal? e și regulat