| anOnimus1997720 a întrebat:

Sexul este ceva rau? si cum se folosesc prezervativele?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Tehnic, cum spune si curly este rau in afara casatoriei, iar daca ai 12-13 ani, iar e rau, de la o anumita varsta e de bine si asta doar daca o faceti cum trebuie, daca nu stii regulile jocului, mai bine stai pe bara si privesti cum o fac altii, asta e cel mai bine.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| shadowgay a răspuns:

Normal ca nu e rau sexul, prezervativul se pune pe penis, esti f sau b

| anOnimus1997720 explică (pentru shadowgay):

Baiat
Si la ce-s bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e practicat in afara casatoriei, da. Te va pedepsi bunul Dumnezeu.
Prezervativele le iei si le pui pe ceea ce se numeste penis, precum iti indesi un fes pe cap.

| Alcyon a răspuns:

Depinde, sexul poate fi si rau si bun. Daca nu te protejezi de ex si iei vreo boala, e de rau.

| LiftexMoon a răspuns:

E bine sa faci sex
perzevativele se pun domnul carnacior (penisul)

| Blamely a răspuns:

Nu, nu e rau deloc, e chiar foarte bun. Prezervativul îl pui pe penis înainte să îți faci treaba.

| mont a răspuns:

E foarte rau, singura exceptie daca vrei un copil + bataia de cap si problemele de rigoare. Daca vrei sa fi baiat/fata cuminte atunci stai departe de asa ceva.