| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca înnebunesc, in 2021 in luna Octombrie am făcut ceva grav mintal, m-a uitat 6 zile la video-uri shemale, nu am avut niciodată o iubita am 20 de ani nu sunt gay nu știu cum m-am uitat la video URile alea după 6 zile in toată luna Octombrie m-am tot uitat dar ziceam sa nu se mai încordeze la video. Este problema gravă? Sau este totul in mintea mea? Când m-a uit la video-uri normale nu mai am acceadă erecție tare. Va rog ajutați-mă înnebunesc. Nu sunt gay îmi plac fetele!

6 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu e nimic grav. Fa-ti o iubita si scapi de stres

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert2526):

Cam greu pentru modul lui de gandire sa poata face asta.

| helpforyou a răspuns:

Absolut normal. Cand te uiti la video este una, si nu o compari cu realitatea.

Deci nu ai nici o problema grava.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai este simplu, nu te mai uita la pornografie si cauta-ti o prietena reala, cu care in timp poti avea si sex.

| OmBanal33 a răspuns:

Probabil tu reactionezi la penetrarea in sine, lasa pornografia, du-te munceste, ocupa timpul cu altceva, astfel incat sa fii prea obosit si sa nu ai timp de asa ceva, si gata ai scapat.

| cann0nfodder a răspuns:

Nu te mai uita la filme porno... dau dependență și chiar au efecte nocive asupra creierului. Nu ești gay. Lasă pornografia, ocupă-ți timpul cu ceva productiv, deschide o carte de gramatică, învață să scrii corectlaughing Mult succes în viață și în dragoste!