| Cristyn a întrebat:

Sondaj de opinie:Ce parere ai despre barbatul cu amanta?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea moderna asa si femeia cu amantul mai ales asa se procedeaza in relatiile din ziua de azi

| Razvan a răspuns:

Ori nu-l satisface nevasta ori e gagicar de meserie. Daca e a doua varianta nevasta-sa a fost oarba cand l-a luat

| NickiMinaj a răspuns:

Nimic neobisnuit, daca nu esti tuta care are senzatia ca lumea se invarte in jurul ei, dar care o va pati oricum.

| shtephie a răspuns:

ESte un las!

| anonimaa a răspuns:

Mi se pare cam de prost gust.
totusi barbatii au si ei nevoile lor iar, atunci cand sotia nu li le mai satisface...intervine amanta!
faza naspa e ca amanta poate distruge o familie. barbatu' vede in ea mai "mult potential" decat in nevasta asa ca, isi paraseste femeie careia i'a jurat ca vor ramane impreuna tot restul' vietii pentru o panarama care il va parasi ulterior pentru ca a imbatranit [barbatu] si ea are nevoie de "ceva proaspat".
totu' e din interes mai mult!
xoxo

| Paula007 a răspuns:

laughing)

nimic iesit din comun happy

acum: ce parere ai avea tu daca in loc sa pui intrebari stupide, ai iesi afara la o plimbare sau ai citi o carte? maine incepe scoala

| 80Cris a răspuns:

Ori e asa de la mama natura, nestatornic ori nu gaseste ce-i trebuie acasa.

| princess_1786 a răspuns:

Poi hai sa fac si eu un sondaj..."Ce parere aveti de femeia cu amant?"

Evident ca toti barbatii o sa zica curva...nu este frumos din partea voastra!

Răspuns utilizator avertizat
| Dee0tzaA a răspuns:

Un dobitoc!laughingCeilalti spun ca amanta apare cand nu il mai satisface indeajuns sotia...Atunci de ce nu isi face amanta sotie?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nenorocitbig grin. Ptiuuu` bata`i soarele`!

| Alexia_7883 a răspuns:

Nu mi se pare chiar asa o parere capiata...in ziua de azi se intampla lucruri mult mai grave si rusinoase. faza cu amantii/ele se intampla de multa vreme.curiozitatea e mai periculoasa decat perversitatea!

| Andraaaaa a răspuns:

Ca e un bou cu B marelaughingsa vad cat stupid primesclaughing

| mada_2855 a răspuns:

Barbatul cu amanta nu este un barbat serios. Atata timp cat vrei sa ai o relatie serioasa si iubesti cu adevarat persoana respectiva nu esti in stare sa inseli. Eu una nu as suporta asa cevahappy