| Alexysertd a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de a cuceri o fata dupa ce m-a refuzat!

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca te-a refuzat prima oara, te va refuza si a doua oara.
Daca nu vrei sa accepti chestia asta, incearca sa te afisezi in lume cu o fata, incearca sa o faci geloasa.Vezi cum reationeaza, atunci iti vei da seama daca te place, sau nu.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Misiune imposibila, si fata are dreptul de a avea o relatie cu un baiat pe care-l place si o place.

| stark47 a răspuns:

Daca te-a refuzat presupun ca exista si un motiv acolo nu? incearca sa inlaturi acel sentiment care a inspirat-o pe fata sa te refuze si probabil te va accepta.
insa de multe ori nu iese nimic bun din treburi de genu, adica sa te schimbi pentru o fata sau sa te dai peste cap ca sa o atragi.
eu spun sa iti vezi de drum spre urmatoarea care nu va trebui sa schimbi nimic ca totul sa fie OK

| mimiwewem a răspuns:

Orientează-te spre alta. Nu ai șanse la ea.

| Alexysertd explică (pentru DarkOrbitMoon):

Cel mai bun sfat ...mersi

| zaratu a răspuns:

Daca te-a refuzat asta e incerca la alta