| Clodmod a întrebat:

Sunt amica cu o fata. Fata asta este amica cu un baiat cu care eu nu sunt amica. Cand m-am certat cu fata, baiatul i-a luat apararea si mi-a spus vorbe urate (asta a fost de mult timp). Astazi baiatul si-a cerut scuze de la mine si mi-a spus ca sunt foarte draguta (il observ de vreo luna ca se uita la mine cand ne intalnim in oras), dar eu nu prea il cunosc. Voi ce ati crede? Fundita! happy

8 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Te place!winking

| h3r a răspuns:

Te joacă pe degete amicul amicei tale, nu fi amică în continuare cu amica ta.

| neutrino a răspuns:

Nu conteaza ceea ce credem noi, ci ceea ce crezi tu. Totusi, nu putem jigni azi pe cineva si maine sa avem pretentia sa ne luam in brate si sa ne pupam!

| AlleAllexa a răspuns:

1. Poate doar e dragut cu tine. oh go on
2. Posibil sa-i placa de tine thinking

| AleXisAleXis a răspuns:

Cred ca ii pare rau pentru ce ti-a spus.
Si`a aparat prietena de tine atunci, cred ca si tu ai fi reactiionat la fel. Poate vrea sa va cunoasteti mai bine.
Eu zic ca merita iertat, macar pe jumatate iertat, a recunoscut ce a facut foarte frumos din partea lui.
Inainte sa tragi vreo concluzie incearca sa-l cunosti mai bine.

| Demonull a răspuns (pentru h3r):

laughing)nu cred ca a inteles.dar raspunsul e cat se poate de dragut laughing))

| h3r a răspuns (pentru Demonull):

Nici eu n-am prea înțeles de la ea thinking

| Azµre a răspuns:

Nimic, a fost politicos.