| AlexSM86 a întrebat:

Sunt curios, cate tipe care urmaresc categoria Dragoste si Sex au fantezia de a fi folosite de un cuplu dupa bunul lor plac si cum suna aceasta fantezie?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună ca esti tu obsedat cam asa sună

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i fantezia mea!
Nu m-a tentat niciodata sa ma prostituez pentru placerile vreunui cuplu si nu as face asta pentru nimic in lume.

| AlexSM86 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Poate suna asa, da, dar important e ca sotia imi impartaseste fantezia happy

| AlexSM86 explică (pentru Violleta2022):

Apreciez raspunsul si sinceritatea. Nu m-am exprimat suficient de cuprinzator, dar e departe de prostitutie. Este vorba despre o relatie mult mai deep care implica multa atentie, grija si responsabilitate fata de siguranta fizica si emotionala a tipei implicate, cat si fata de evolutia ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis bine-folosită.
Adică să fie o persoană lipsită de orice demnitate.

| AlexSM86 explică:

E ok, inteleg reactiile. E cumva natural in sociatatea in care traim sa vrem imediat sa judecat fara sa ne educam inainte in sensul asta.
Daca cineva simte asta, dar ii este frica de judecata celorlalti, e ok, imi poate raspunde in privat.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Ya yamette daddy laughing))))))))

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexSM86):

Nu poate sa fie o relatie adanca, o relatie sexuala a unei femei cu un cuplu, ca nu-s implicate sentimente aici, ci pur sex si satisfactie sexuala, amuzament, placere carnala si cel mai probabil se face pe bani, ori in cazuri speciale poate este invitata si amnata barbatului, ca sa pipereze relatia sexuala.
Sincera sa fiu, nu stiu ce femeie normala la cap ar accepta sa-si imparta omul iubit cu alta femeie, ca eu nu as concepe acest lucru.

| AlexSM86 explică (pentru Violleta2022):

Asa cum exista diferite tipuri de relatie cu diferite tipuri de iubire (fata de parinti, fata de partenerul de viata, fata de copii, fata de prieteni, fata de cel mai bun prieten, fata de animalul de companie, etc.), asa si asta e un alt fel de relatie. Si, cum iubirea fata de proprii copii e total diferita fata de iubirea de parinti, exista si alte tipuri de legaturi, conexiuni, sentimente deep care nu pot fi comparate intre ele pentru ca pur si simplu sunt diferite.
Crede-ma pe cuvant, ele exista si cel mai probabil nu stii despre ele din motivul pe care il reprezinti. Oamenii se tem de judecata celorlalti si se ascund.
Nu se fac pe bani, nu este vorba despre amant/amanta si poate sa nu fie vorba despre impartire. Unele relatii de genul asta nu implica nici macar sex. It goes deeper than that...
Probabil ca cel mai bine e sa nu ducem mai departe discutia pentru ca nu are cum sa fie o dezbatere constructiva.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexSM86):

Vorbim de sex in 3 sau de dragoste in 3?
Ce tot ii dai cu deep, cand este pur sex?
Aici nu sunt implicate sentimente, ca nici o femeienromala cu tiglele pe cap nu si-ar imparti iubitul sau sotul, cu alta femeie.
Nu sunt copilas, ci femeie trecuta prin viata cu un sot pe care-l iubesc si-l ador si nici dupa atatia ani de casnicie nu as suporta ideea sa-l impart cu alta.

Fetisurile de acest gen, sunt sex pur si satisfactie sexuala, fara sentimente si alte implicatii "deep".

Tu esti insurat?
Ai fi dispus ca DOAR sotia ta sa mearga sa faca sex cu un alt cuplu (retine, singura, fara tine) si sa-ti spuna ca are sentimente "deep" pentru acel cuplu?

| Stonehard a răspuns:

Suna ca si o fantezie si atat. Daca ai posibilitatea de a o pune si in practica, be happy. Sucees!

| MarianWLF a răspuns:

Judecand dupa raspunsuri 0, soc, de necrezut, ba esti nebun!