| KatiMe27 a întrebat:

Sunt fata, îmi plac băieții, am, făcut dragoste și mi-a plăcut.
Faza e ca am ajuns să fiu atrasa de o colega mai în vârstă.
Din greșeală am început să o mângâi penspate să îi fac masaj când lucra la birou.
A, doua zi, m-a luat în brate. Știu ca gestul meu, l-a fazut ca prietenie, dar eu m-am existat maxim
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Excitat nu existat! Fa ce simți fara nici un regret daca ești atrasă de ea.

| wildthing a răspuns:

Sa-i spui "draga mea, mie mi-ar placea sa-ti dau cateva limbi in pasarica...ce zici, mi-o dai?"winking

| mihai69 a răspuns:

Se pare că ești bisexuală.
Dacă i-a plăcut masajul, data viitoare atinge-i „din greșeală" o zonă erogenă și vezi cum reacționează.

| simplaexsistenta a răspuns:

Ah, inteleg. Pana la acest moment important din viata tan nu existai.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, sa te retragi ca risti sa fii data afara de la servici.