| anedreaeaaa a întrebat:

Sunt fata si...stiu ca e cea mai ciudata intrebare ever...Pot sa ma dezvirginez daca imi introduc degetele in vagin?laughing)))

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

NU. Poți doar să te deflorezi (să-ți rupi himenul singură).
Pentru dezvirginare, e musai să existe un act sexual cu un partener. Chiar și dacă nu mai ai himenul intact, până la primul act sexual adevărat rămâi virgină.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poti

| Solitude15 a răspuns:

Nu nu poti de dezvirginezi atunci cind se rupe himenul dar crede-ma el e destul de departe si destul de rezistent fii pe pace

| Oana92 a răspuns:

Iti poti rupe himenul daca iti introduci degetele in vagin. Macar ai grija sa te speli bine pe maini inaintewinking

| MiruD a răspuns:

Nu. Nu te dizvirginezi.

| P1Madalin a răspuns:

Da...dar trebuie sa fiii nebuna sa faci asta.

| 66Dany66 a răspuns:

Lasa degetele, sunt atatia baieti care pot face lucrul asta laughing))

| ZuzuMissy a răspuns:

Cati ani ai? si de cand iti introduci degetele in vagin?

| anedreaeaaa explică (pentru P1Madalin):

Lool nu am spus ca fac asta=]]]]]]
Doar ca am auzit unele fete si eram curioasa=]]]]]]

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Are 13 ani. rolling on the floor Lol.

| anedreaeaaa explică (pentru DianaIsHere123):

Mdeah...nu stiu de ce unii chiar cred ca as face asta
Adica am 13 =]]

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Ow, prea puţin pentru tine. Tu ai de gând să te dezvirginezi, scuză-mă.

| anedreaeaaa explică (pentru DianaIsHere123):

Repet:Nu am intrebat asta pentru ca vreau sa o fac=]]]