| CostyCR7 a întrebat:

Sunt foarte timid cu fetele,cand ma uit la ele,nu pot sa le bag in seama,Si sa le ating imi este rusine, ce as putea face?

17 răspunsuri:
| TheGreenWolf a răspuns:

Frate, sa stii ca si eu eram asa pana acum 2 luni. Daca intram in discutie cu o fata... Dar mi-am luat inima-ndinti si am facut-o... nu-ti mai fie rusine. Du-te laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă îndoiesc profund că ele ar vrea să le atingi tu.

| Romanul86 a răspuns:

Ești timid pentru că probabil ai văzut conflicte verbale între părinții tăi când erai copil. Mai întreabă-le ceva pentru început, sau cere-le părerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai vreo frustrare pe fond. Atat ca nu vrei sa ne-o spui si noua.
Hai poate te ajutam, cine stie. Iti recomandam vreo pastila ceva, sau dupa caz mai multe... Cat mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh,n-ai tu idee.
Și se pare că suferi de lipsă de atenție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca si tine de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,ce să zic.Nu mă bagă nimeni în seamă sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Noroc cu mine, nu?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa le bagi in seama chiar daca ti-o fi rusine, sau nu te mai uiti la ele, cel putin pana le bagi in seama.

| RAY a răspuns:

Si diavolul a fost timid la pubertate apoi dupa ce s-a vazut cu mai multe diavolite s-a schimbat intr-un badboy infernal, ai nevoie de experiente si de tupeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Ești tot ce mi-am dorit vreodată.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeule! Cu ce-am gresit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Să-ți fac o listă?
Ne, pierd prea mult timp.
În altă ordine de idei, ai dreptate, înt-un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era de ajuns un singur lucru, dar daca esti comoda...

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Cand iti vei ingropa puta in fundu' lor nu iti va mai fi rusine laughing

| Victoria18 a răspuns:

Ai nevoie de un psiholog. O sa te ajuta sa fii mai tupeist.