| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata.
Ce pot face ca sa scap de aceasta "boala"?

6 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

A fii indragostit este cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane...eu zic sa incerci sa vb cu ea si poate o sa iasa ceva happy

| alexa a răspuns:

De ce sa scapi?
si a a iubi nu e o boala. e un sentiment foarte palcut.mai bine incerci sa vb cu ea pentru ca cine stie poate ai o sansahappy... uneori e mai bine sa incerci, chiar daca vei primi un refuz decat sa nu incerci si sa te gandesti dupa cum ar fi fost
bafta si bucura. te de perioada asta

| MisterKat a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi acest lucru. Nu cred ca se va supara. Curaj! Mult Succes!

O seara buna!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Degeaba fugibig grinbig grin...infrunta ''boala'' poate si ea e de tine sau daca nu e. fa-o sa se indragosteasca de tine!:d...

| Deea dYdY a răspuns:

O sa scapi de aceasta iubire doar daca gasesti alta! Cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea este doar o impresie si in nici un caz o boala.Cu multa vointa vei reusi sa deschizi ochii si sa-ti stapanesti emotiile, sentimentele. Daca vrei sa treaca totul, nu o mai cauta, evit-o, iesi cu prietenii, incearca sa ai mereu activitati care sa-ti tina mintea ocupata.