| Kleb a întrebat:

Sunt prea timid in fata fetelor! De ceva timp ma inteleg extreem de bine cu o fata, dar problema e ca, atunci cand ma vad cu ea, ma blochez pur si simplu ( am inceput sa o plac destul de mult)...Cel mai mult ma deranjeaza cand n-am nici o "inspiratie" si apar acele clipe de tacere destul de lungi si stanjenitoare.Ce sa fac sa nu mai existe astfel de momente? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Tacerea este stanjenitoare doar pentru ca asa o percepi tu.Nu cred ca ai idee cat de obositoare sunt persoanele ce vorbesc pana raman fara aer. Nu este nevoie sa ii spui romane de dragoste, este de ajuns sa faci gesturile potrivite si prind ele ideea, chiar mai bine happy

4 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

Dar ce-s, bre, fetele astea de te intimidezi așa în fața lor? laughing
Probabil că ești "overthinker". Fii mai degajat și nu te mai gândi în permanență că, vezi doamne, o să te judece sau mai știu eu ce.

| Stropdeploaie a răspuns:

Poate iti lac baietii. vrei sa incercam?

| Kleb explică (pentru gothicbat):

Inainte sa ma vad cu ea, nu am pic de emotie..incerc sa mi impun ca o sa mi inving timiditatea dar cand ne intalnim tot "planul" meu se duce

| Kleb explică (pentru Stropdeploaie):

Nu multumesc laughing Am spus ca sunt timid in fata fetelor nu ca s gay laughing)