| LauraFlorentina12 a întrebat:

Sunteti de acord cu relatia dintre un baiat de 21 de ani si o fata de 16 ani? Credeti ca acestia pot avea ceva in comun?

20 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, sexul, nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca nu profita de tine! De ce nu?!

| alexandrafocus a răspuns:

Da,puteti avea multe in comun, o relatie poate fii si intre persoane in care diferenta devarsta sa fie de 10 ani!

| Sticket a răspuns:

Daca diferenta intr-o relatie este mai mare de 3 ani atunci baiatul profita de fata. Daca fata e destul de proasta sa nu-si dea seama atunci baiatul va fi cel mai fericit el nereusind sa "agate" fete de aceeasi varsta cu el sau de varsta mai apropiata din motiv ca e frustrat.
P.S.: daca exista cretini/cretine care spun "dragostea nu are varsta" ii rog sa nu dea replay la asta pentru ca nu ma obosesc sa scriu idiotilor, o seara faina.

| LauraFlorentina12 explică (pentru alexandrafocus):

Da, sunt de acord cu tine. Nu am sa neg niciodata acest lucru... dar sunt de parere ca diferenta de varsta dintre 2 persoane nu se mai face simtita atat de tare de la 23-24 de ani in sus.

| LauraFlorentina12 explică (pentru FABULOSUL6000):

Aici intervine problema. rar se va gasi acel baiat care sa nu profite de o fata prostuta...atunci cand diferenta de varsta este destul de mare.

| LauraFlorentina12 explică (pentru Sticket):

Sunt de acord cu tine (y). Insa am ceva de adaugat. de la o anumita varsta gen 23-24 ani diferentele astea nu prea mai conteaza... Deja vorbim de 2 persoane mature, cu capul pe umeri.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Pai si tu nu poti sa iti dai seama daca profita sau nu! Spune-i clar, No sex pana la 18 ani! Daca pleaca e clar, daca ramane doi ani iar e clar! Simplu!

| alexandrafocus a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Niciodata sa nu spui niciodata!

| LauraFlorentina12 explică (pentru FABULOSUL6000):

Intrebarea nu are legatura directa cu mine, dar am tot observat in jurul meu astfel de relatii, care ori se terminau cu vreo sarcina nedorita ori prin vreo depresie grava din partea fetei.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Aha,pai si cine e de vina? Doar ele! Sunt asa disperate ca nu mai vad decat p*******

| corhaz a răspuns:

Fugi departe de el si punct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta in sine nu e mare, atat ca el e major si se gandeste la sex, iar ea viseaza la inorogi si scenarii din filme.

| OchiiCaprui a răspuns:

Uneori varsta nu prea conteaza, mai ales ca intre voi e diferenta doar de 5 ani.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da cred ca pot avea ceva in comun; si daca aveti si va place unu de celalalt nu i pacat sa nu fiti impreuna?!

| 4343gddhkied a răspuns:

Sunt intr-o situatie de genu si ne intelegem foarte bine! Tin sa zic ca nu se pune problema de sex. E o persoana foarte calma si calda si ma intelege.Eu una nu cred ca diferenta de varsta e o problema, dar sa nu depaseasca 10 ani! Pot avea multe in comun daca stiu sa comunice. Nu toti baietii sunt la fel!

| Fluffy69 a răspuns:

Mai cunosc o situatie de genul! Nu asculta sfaturiile celorlalti, fa ceea ce crezi tu ca este bine, dar inainte de a face asta, gandeste-te foarte bine!

| cristimihailov a răspuns:

Posibile probleme cu justitia.