| floridemar17 a întrebat:

Te doare tare prima data?

5 răspunsuri:
| Esial a răspuns:

Doar daca partenerul e brutal si lipsit de respect fata de tine.Aici cel mai important rol il joaca tandretea si grija pentru celalalt.Bafta! rate&vote

| Dan1ella a răspuns:

Aici intra in discutie mai multe chestii! Depinde si de organismul tau! unele fete nici nu simt nimic, insa unele da. La unele le curge sange, la altele nu! si depinde si de cat de relaxata esti si cat de frumos se poarta baiatul cu tine. de obicei fetele se agita foarte mult cand este vorba de prima data( asa am fost si eu) dar o sa vezi ca nu este asa rau cum probabil ai auzit...:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de făcăleţ.

| Hpzox a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing))))))) Cand fetele o fac pentru prima ora isi doresc ca baiatul sa o aibe miica mica...si dupa aia vor sa o aibe ....batoasa laughing

| lungudragos a răspuns:

Flori de mar flori de mar tiau crescut mandra in par nu te da mandra fudula ca te-ai saturat de... furioasa-i mandra tare.