| danabebe234 a întrebat:

Te poti dezvirgina facand spagatul, sau de la o.b-uri? :o

9 răspunsuri:
| Criminal2 a răspuns:

Cred ca da...

| neutrino a răspuns:

Daca insisti, poti, dar in conditii normale nu!

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca te poti dezvirgina daca faci spagatul. De asemene nu se produce dezvirginarea daca folosesti o.b-uri.

| Miur a răspuns:

De la O.B.-uri te dezvirginezi in sensul ca himenul ti se rupe si asta se intampla si cand iti pierzi virginitatea, dare nu cred ca de la spagat patesti ceva.

| Andreutza098 a răspuns:

Au fost cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost cazuri de genu' asta happy

| minrest a răspuns:

Te poti deflora astfel.

| adinaxD a răspuns (pentru Miur):

Total neadevarat! Himenul nu e un muschi care sa acopere total intrarea in vagin. El are o deschidere prin care se scurge sangele menstrual. Prin acea deschizatura este introdus si tamponul. Deci o.b-ul nu produce dezvirginarea (si nici spagatul).