| anonim_4396 a întrebat:

Ti s-a intamplat sa dormi cu prietenii undeva, la o cabana, la un prieten acasa, sa fiti in aceeasi camera si un cuplu sa se cotaie? laughing Ce ai facut? te-a bufnit rasul sau te excitai?hee hee

9 răspunsuri:
| ailedandr a răspuns:

Da..de revelionlaughing pai m a bufnit rasul dar ei nici nu se opreau. funnybig grin

| chocco1995 a răspuns:

Mi s-a intamplat asta, pliticos este sa nu mai stai acolo cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chocco1995):

Politicos este sa nu se cotaie cand suntem atatia intr-o camera! Ar fi culmea, eu sa ma pun sa dorm si doi sa se cotaie langa mine si tot eu sa plec, sa imi mai si cer scuze ca am incercat sa dorm laughing

| ramonika125 a răspuns:

Cred ca am trecut de n ori, stateam in gazda cu o fata cu 2 ani mai mare ca mine, ea statea cu prietenul ei fara sa stie parinti, si aveau activitate in fiecare seara. deseori auzem, si radeam singura, si unu si mai si, am trezit intr-o si si draperia de la geam era rupta peste ei, probabil au avut o seara nebuna.laughinglaughing

| esco a răspuns:

Daca chiar vreau sa dorm, le zic sa mearga in alta camera. daca nu vreau sa dorm, le zic sa mearga in alta camera.e urat sa incepi sa te **** cand mai sunt si altii in camera.lipsa de respect si fata de partener si fata de cei care sunt acolo

| Ionut22244 a răspuns:

Ma bagam si eu peste eirolling on the floor

| chocco1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca daca ei sunt asa nesimtiti macar tu sa fi mai cu bun simt

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chocco1995):

Eu zic ca este bine sa le dai o lectie, daca ar insista.

| chocco1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Speram ca nu e cazu!