| ButterflyPaulina a întrebat:

Tocmai m-am despartit de iubitul meu. Ce fac? sad

28 răspunsuri:
| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai plangi asa pana iti trece, ca sa te descarci. Apoi incerci sa ti ocupi timpul cu altceva si incerci sa ti gasesti pe altcineva: cui pe cui se scoate! hai capul sus si multa baftawinking

| OnlineZ a răspuns:

Te inteleg, stiu cat este de greu puiule! Dar lasa, timpul le rezolva pe toate, Poate e un moment urat doar si o sa treaca. Daca ai nevoie de un sfat sau nu stiu de o vorba buna.Ia id-ul asta.(R.demotival)Si o sa te ajut cu o vorba buna un sfat.Te pup puiule! Si nu fi trista!:*:*::*

| mgtow a răspuns:

Stii ce ai de facut data viitoare si iti continui viata sa o traiesti cu lectia invatata.

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Depinde de multe lucruri nu iti stiu povestea de iubire ca sa-i spun asa... Daca crezi ca merita sa lupti pentru el de ce sa nu o faci? Insa daca e genu de baiat de cartier nu e tocmai indicat o impacare. Nu stiu ce sa spun thinking Stii gandeste pozitiv sa zicem ca esti cu un pic mai aproape de ati gasi sufletul pereche. Iti doresc numai bine. big grin

| adyi370 a răspuns:

Dor nu o sa plangi toata viata nu mai sunt baieti pe luma asta ce domne o sati treca incet incet si asta depinde de tine cum vrei u sa faci

| adyi370 a răspuns:

Cautati prieteni care sunt cu adevarati si vb cu iei asa sa te ajute dar prieteni adevarati nu alti

| Dariusuu a răspuns:

Treci peste draga mea.
Nu spun ca e usor, dar tu poti sa faci sa fie usor. Uita-l si gata. Nu se termina lumea la el.

| luisanamy a răspuns:

Chiar daca inca il iubesti si nu e sansa de impacare, trebuie sa mergi inainte ca viata e scurta. Doar stii ca nu e ultimul baiat, va fi altul care o sa stie sa te pretuiasca. Cel mai bine este sa iesi cu fetele, sa iti ocupi timpul. Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nika nu faci

| bestiutzzzzza a răspuns:

Mergi mai departe ...asta in cazul in care nu crezi ca mai merita o noua sansa

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Viata merge inainte.cu alte persoane

| mona a răspuns:

Sa te linistesti si sa nu mai plangi, nu merita sa plangi pentru un baiat

| Awesom a răspuns:

Iesi cu prietenele tale denigreaza-l pe exul tau si flirteaza cu altii.

| 83MaryuS a răspuns:

Fruntea sus, noi prieteni cunostinte, iti umlii timpul cu lucruri care iti plac si te deconecteaza de la ganduri happy succeshappy

| 83MaryuS a răspuns (pentru OnlineZ):

happy frumos spus "Z"

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Te imbeti si iti plangi de mila.

| OnlineZ a răspuns (pentru 83MaryuS):

\:*:*:

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mergi mai departe! Este greu, dar nu imposibil.
Pa, pa.

| AddictedToYou08 a răspuns:

Cauti altul

| Ramadam a răspuns:

Morilaughing

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Ramadam):

laughing La o astfel de intrebare idioata chiar ca merita un raspuns ca al tau!

| corinutza2010 a răspuns:

Nimic,,,refati din nou viata si falai gelos cu prietenul lui cel mai bun,,, nuștiu eu asa am facut.,,.

| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe altul.Fa-l gelos.

| IzabelaBela a răspuns:

Nu te mai gandesti la el, poate sa va intoarce sau daca nu, poate vine altu mai bun, ai rabdare, ca timpul le rezolva pe toate... bafta sh treci peste.happy

| Gabbriell a răspuns:

Mergi mai departe, si incerci sa nu ramai prea mult in "trecut"
Sunt sigur ca vei gasi pe cineva care iti va fi sufletul tau pereche.

| inna07 a răspuns:

Viata merge inainte

| pirla a răspuns:

Daca v-ati
certat din ceva minor si ati avut o relatie frumoasa eu zic sa va impacati, dar daca a fost o certa mai mare cum ar fi sa te lovesca, insulte, ameninte... eu zic sa il uiti pentru ca nu merita sa te gandesti la el!