| anonim_4396 a întrebat:

Tot o aud pe vecina mea ca face sex, efectiv, nu e vorba ca geme dar duce spre tipate din acelea ca si cum te-ai ineca.
Acum sincer mereu ma intreb, voi chiar credeti ca femeile care tipa simt placere? Eu personal nu cred, indiferent cata placere simti, nu cred ca ai tipa din placere.
Oare femeile simt si durere in actul sexual?

15 răspunsuri:
| VasileIanis a răspuns:

Nu stiu bro la mine tipa ca o bat, poate asa face si ala

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca face oral daca o auzi ca si cum s-ar ineca.

| cepIm a răspuns:

Se vede ca n-ai avut femeie in viata ta iar prostituatele la care te duci nu te-au excitat suficient cat sa gemi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cepIm):

Lasa-ma frate ca am vazut cum face o femeie la placere, dar nici in halul ala. Tu crezi ca cineva ar tipa de placere? eu asta cred frate, ca era si durere pe linga placere.
Oricum nu vreau sa am asa iubita sa tipe, chiar m-ar irita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cepIm):

Nu prostituate, am avut aventuri doar.
Dar da n-am avut o femeie stabila niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu chiar, dar facea niste sunete ciudate. ca si cum cineva i-ar provoca durere, Nu erau lungi erau bruste si scurte....de asta incep sa cred ca multe femei simt si o durere probabil placuta, asta pe linga placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sa zicem ca geme ca asa vrea ea, asta inseamna ca nu simte placere. Ca asta inseamna ca se concentreaza pe asta si nu pe placere. deci pentru mine e ciudat.

| cepIm a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o sa te exciti la nebunie vei simtii nevoia sa gemi de placere. Ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cepIm):

Mi-ar placea sa fac asta, dar si barbatii o fac?
Eu sunt obisnuit din filmele por*o ca barbatii sa nu scoata nici un sunet asta e faaza, de aia ma mir.

| Motruc_Mihaela_1994 a răspuns:

Tipi din placere daca te penetreaza pana ai sqwirt. Acest tipat nu e de durere. E momentul cela cand ai orgasm, dar partenerul continua sa penetreze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Motruc_Mihaela_1994):

Pai tie iti vine sa tipi cand simti placere? sau sa gemi? e o diferenta.
Cand cineva tipa e clar ca nu o face din placere.

| Motruc_Mihaela_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare ca am explicat momentul de orgasm si placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Motruc_Mihaela_1994):

Bine, dar nu mi ai raspuns. Oricum am ramas uimit cand am facut sex cu o tipa si dupa 2 secunde dupa ce am inceput sa facem, deja gemealaughinge clar ca nu halesc orice gemat sau tipat ca fiind placere

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bruste si scurte? Dădea ăla in ea si probabil o atingea cam tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Daa asta crrd si eu. era si durere combunat cu placere