| Alexutz1996 a întrebat:

TPU.Am 12 ani.Credeti ca e normal ca nu am primit inca primul sarut? Va rog spuneti-mi. Dau unda!winking

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Peste cinci ani,intrebarea asta a ta,te va amuza grozav, iar peste alti 10, vei realiza cata naivitate continea...
Calm, va veni si timpul in care vei primi si vei da atatea sarutari, ca n-o sa-ti mai para rau ca ai pierdut atat timp acum...happy

22 răspunsuri:
| ALECSUTZU a răspuns:

Yo cred ca e normal ca nici eu nu l-am primit. Fiecare dupa personalitatea lui!

| cuvant a răspuns:

Nu. eu la 18 ani m-am sarutat pentru prima data

| DooM a răspuns:

Da mai poti astepta 1 an
moama si voi la 18 laughingrolling on the floor si la 30 va ****ti laughing

| Ioo55 a răspuns:

Da e normal de ce nu sunt persoane de ex cuvant care nu a primit primul sarut si are 18 ani trebuie sa o iei incetul cu incetul bafta (fundita)happy

| Yamx a răspuns:

Dupa calculele tale daca te nasti in 96 ai 12 ani? straight face E foarte normal!

| MasterYoda a răspuns:

Nu, nu este. trebuia sa-l primesti de 3 ani deja si la varsta asta sa fi avut primul contact sexual... (nu te mai uita la filme si mai iesi afara si socializeaza)

| alinusha_3141 a răspuns (pentru MasterYoda):

What?! tu vezi constientizezi ce zici? =]]

| MasterYoda a răspuns (pentru alinusha_3141):

Da! conteaza ce am scris in paranteza, restul am scris pentru ca sunt nesimtit. sa invete ca are altele mai importante decat sa stea sa se pupe

| Saammyyy a răspuns:

Daca e normal sau nu decizi tu.pentru ca nu exista un etalon al sarutului, cind si cum.se va intimpla cind va trebui sa se intimple.

| darrio2007 a răspuns:

Foarte normal.Acum gandurile tale trebuie sa fie la scoala nu la kiss.

| deeew a răspuns:

Da e normal...eu mam sarutat pentru prima oara la 12 cu unu de 17hee hee

| TheUndertaker a răspuns (pentru cuvant):

Sigur ma, pentru ca atunci nici nu stiati ce este dragostea. Oare viata sexoala ai inceputo pe la 25 de ani? laughing

| TheUndertaker a răspuns:

La fel si eu, la 12 ani mam sarutat tot cu o fata de 12 ani, prieteni de familie, iubiti in continuare si ne-am sarutat prima data de craciunul anului 2010 si a fost super! Numai ca, era cam nasol...cu parintii laughing

| cuvant a răspuns (pentru TheUndertaker):

Copile e vorba de principii. Cand am inceput-o inseamna ca a trebuit sa se intample. Dragostea inseamna mai mult decat un sarut si sa faci sex. Acestea sunt lucruri care te fac sa crezi ca esti tare.dar apoi cand cineva nu te ia inseama te intrebi oare de ce?
Fa sex, sarutate cu toate ca doar asta inseamna dragoste si asta te face cool. Dar sa nu vii apoi sa zici peste 10 ani nu am un prieten pe care sa ma bazez...

| DeeaMarry a răspuns:

Cred ca e normal sa primesti primul sarut atunci cand te indragostesti prima data, de un baiat care merita! Nu te lasa sarutata de oricinewinking

| Yaguar a răspuns:

E foarte normal pentru o fata cum se cade.

| Andr3 a răspuns:

Sa iti zic ceva.eu primul sarut l-am primit la nici 12 ani.mai aveam o luna si putin si implineam 12. curiozitatea si "iubirea" pe care credeam ca i.o purtam unui tip m.au determinat sa accept sa il sarut dupa multe rugaciuni de la el.acum sincer regret ca nu am mai asteptat.mi se pare prea devreme, chiar daca a fost un sarut mai mult in joaca.ti se va intampla cand nu te vei astepta.dc te grabesti? la 17-18 ani o sa ai parte de saruturi cu carul laughing

| colorsfive a răspuns:

Mie mi se pare normal happy, eu primul sarut l-am primit la 14 ani jumate de la prietenul meu. Daca consideri ca primul sarut e ceva important pentru tine, fa-l pentru ca simti ceva pentru fata respectiva.

| pink425 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti 2-3 ani! scoala e prioritara acum, nu baieti laughing

| elasexygagica a răspuns:

Doamnee da ceai facut pana acum? ai stat in casa?

| christos1234 a răspuns:

Daca esti baiat e normallllll eu l-am loat de acum 2 ani pe primul e asa cald...
daca vr sa vb baga antoanto_cris

| DarkBlood32 a răspuns:

Da,e normal.
Ai timp de saraturi toata viata.