| BlackNight2012 a întrebat:

TPU azi am vrut sa ma masturbez si eu ca orice alt om care o face deci m-am masturbat mai mult si a iesit Lichidul Ala Alb Numit Sperma Si Am Vrut Sa O Gust Si eu sa vad cum este da mi-e frica sa nu fiu insarcinat ca asa imi trebuie va rog help si nu va bateti joc sau radeti va rog eu ajutati-ma acum nu stiu ce senzatie am ma doare stomacul ce dracu sunt insarcinat laughing rolling on the floor va rog eu ajutati-ma are ceva daca am gustat putina sperma si nu radeti dau funda cel care raspunde serios si nu rade si nu face glume funda.

Răspuns Câştigător
| BomBonika_9617 a răspuns:

Da.cam are cv:-s o sa ai tripletzi cu cap din spermalaughing

9 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

laughing))))) nu dragule, bărbaţii nu pot fi însărcinaţi. probabil te-ai stricat la stomac. no problem.

| LonlyWolf a răspuns (pentru BomBonika_9617):

Bun raspuns

| unione a răspuns:

Ha,ha, tare intrebarea! Unele ''fac sex '' cu ursuletii de plus si se tem sa ramana insarcinate

| fantimbaland a răspuns:

Nu bha nu esti gravid ce dracu si cum *** ai gustat sperma bha cati ani ai si cred ca esti un pic cam nebun dc vrei sa-mi dai vreo replica te astept da la mesaje si lasa unu

| Dahliaa a răspuns:

Esti chiar ciudat! Ce naiba nu poti sa fi insarcinat daca esti baiatbig grin.Si apropo cati ani ai?

| Pinky06 a răspuns:

Doar ai gustat sau ai mancat? Cata ai bagat in tine daca zici ca te doare stomacul? laughing Si totusi nu inteleg ce a fost in capul tau, dar stai linistit nu esti gravid, poti sa "gusti" de fiecare data cand o sa te mai masturbezi ca nu o sa ramai gravid. Pe raspunderea mea zau!

| elasexygagica a răspuns:

De ce nu m-ai chemat pe mine sa te aranjez?sad

| zdrux a răspuns:

Da,vei avea copii. rolling on the floor)

| MrSpooky a răspuns:

Stai linistit era sperma expiratarolling on the floor