| Ioanaaa93 a întrebat:

TPU! In data de 13.04 am intretinut relatii sexuale neprotejat dar baiatul nu a ejaculat in mine, mentruatia a venit la timp ( 27.04) si a tinut ca de obicei : 6 zile. Sunt totusi riscuri sa am o sarcina si sa am si menstruatie? straight face

6 răspunsuri:
| anonim333 a răspuns:

Pai cati ani ai?

| Ioanaaa93 explică (pentru anonim333):

17 jum.

| Ioanaaa93 explică (pentru anonim333):

Dar vad atatea pareri incat nici nu stiu ce sa cred. happy cazuri peste cazuri.

| Madiishor a răspuns:

Dacă nu a ejacluat în tine nu există şanse să rămâi însărcinată. Nu fi îngrijorată, nu o să fi însărcinată. Data viitoare foloseşte un prezervativ. Fundă? :d

| Deea1111 a răspuns:

Nu cred ca ai putea fii insarcinata daca menstruatia ti-a venit la timp si a tinut cat trebuie si mai ales daca nu si-a dat drumul in tine:d

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Daca ti-a venit menstruatia poti sta linistita, nu esti insarcinata.Este adevarat ca sunt riscuri de o sarcina chiar daca nu ejaculeaza in tine, insa sunt destul de mici happy
Primul simptom la o sarcina ar fi aceea ca nu iti vine menstruatia.
Fa un test de sarcina ca sa poti sta mai linistita.