| Daniel9 a întrebat:

Trebuie neaparat sa arati misto sa fii stewardesa? Cate limbi trebuie sa stii? Scuze daca nu am scris bine stewardesa nu stiu sigur cum se scrie happy

3 răspunsuri:
| Dragonasu47 a răspuns:

"Cate limbi trebuie sa stii? Scuze daca nu am scris bine stewardesa nu stiu sigur cum se scrie" clar, este perfecta pentru a fi stewardesa ^^ Ai fii perfecta intr-un avion kamikaze.

| ღClauuღ a răspuns:

Nu nu trebuie sa arati cine stie cum ca sa fii stewardesa si pe mine ma bate gandul sa ma fac stewardesa deci am citit mai multe articole, si scria ca trebuie sa stii doar engleza la perfectie.

| Daniel9 explică (pentru Dragonasu47):

Nu am mai scris cuvantul in viata mea. E prima oara, de aceea mi-am si cerut scuze happy