| RAY a întrebat:

Tu ca fata ai face sex gratis cu un necunoscut care nu te atrage fizic?

10 răspunsuri:
| lollip0p a răspuns:

Dacă nu e atracție, de ce ai face sex?

| SalutCeFaceti a răspuns:

De ce ai face asta? Daca e si necunoscut, deci nu ai ce profita de la el, nici nu te atrage si nici nu iti da bani, care ar putra fi motivul?

| RAY explică (pentru lollip0p):

Ca conteaza sufletul

| lollip0p a răspuns (pentru RAY):

Din punctul meu de vedere nu exista asa ceva. nu pot întreține relații sexuale cu cineva care nu te atrage. dacă ma întrebi pe mine eu sunt ferm convinsa ca nu exista asa ceva. nu aspectul financiar contează. ba chiar deloc. iar caracterul. cand întreti relații sexuale nu te gândești la caracter. woaw. Ma. ca sunt moarta după caracterul lui. da contează. dar consider ca nu și în sex.

| RAY explică (pentru lollip0p):

Ba asa spun fetele ca sufletul conteaza si ele fac sex daca ai suflet bun

| Anndreeaa6201 a răspuns (pentru RAY):

Ca sa stii ce suflet are acel om, trebuie sa l cunosti. Cand il cunosti nu mai e "un necunoscut".
Dacă nu ma atrage fizic si nu l cunosc, normal ca nu as face nimic cu el.

| lollip0p a răspuns (pentru RAY):

Ha ha, pe asta nu o mai cred. niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu e atractiv deloc nu.
Macar de nota 5 sa-l vad la fizic si sa ma atraga:compenseze caracterul lui, atunci poate ca da.
Dar nu as face sex cu el de la prima vedere.

| Emma30555 a răspuns:

Nu normal ca nu. Ce ai completat în alte răspunsuri e altceva. Dacă fizicul nu e prea plăcut dar știe sa se comporte, știe sa te atingă, poarta o conversație plăcută e altceva. În alta idee voiam sa ți explic ca depinde si de circumstanțe. Daca cunoști un tip pentru prima data, dar îți face cunoștință o prietena o ruda cu el nu îl mai simți ca pe un străin, relația poate avansa mai repede, dacă este un necunoscut de pe net sau din club șansele sunt mult mai mici. Pentru fete e foarte importanta siguranța presupun, sau pentru mine cel puțin ca să nu generalizez. Totusi contează și atracția

| mgtow a răspuns:

EU am probat si cu din alea care ma atrag si cu altele neatractive, concluzia, toate au o gaura si senzatia e la fel. Sa vezi cati disperati umbla dupa grase pentru ca nu au parte de alea cu forme laughing