| RAY a întrebat:

Tu fata ai face sex cu unu care nu te atrage fizic și e și sărac pe gratis?

5 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Vezi ca nu toate femeile vor sex.

Cele mai multe femei isi doresc o conexiune emotionala si implicit exclusivitate.
In prim plan e omul, ca persoana.
Asadar aspectul fizic trece in plan secund.
Conteaza potentialul financiar: este student sau are studii, are un job, isi construieste o cariera, are experienta? Atunci e eligibil.
Nu are studii, nu are job sau munceste pe ici pe colo? Inseamna ca nu poate sustine o familie. Nu e eligibil.

Deci daca exista conexiune emotionala...restul vine de la sine.

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Nu e adevărat aspectul fizic e baza, poate când ajung la menstruație îți schimbă gândirea

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

A sta cu un bărbat pentru banii se numește prostituție

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru RAY):

Am incercat sa iti explic niste chestii de bun simt, dar vad ca nu poti pricepe.
Ramai singur si frustrat. E alegerea ta.

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

))))) ce frustrare dacă spun adevărul, o fata frumoasa nu o face gratis cu unu non atractiv și asta se poate dovedi prin Tinder, bumbel, toate studiile pe platforme de matrimoniale dovedește că fizicul e cel mai important, tu minți, degeaba vb frumos daca nu o atragi fizic sau nu ești bogat sau popular