| madeleine34 a întrebat:

Un baiat s-a oferit sa ma duca pana acasa, ce inseamna asta? mentionez ca n-a mai facut asta niciodata,.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Poate s-a indragostit de tine si vrea sa-si exprime acest sentiment prin fapte nu numai prin vorbe.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu avea ceva mai bun de facut si a avut si ceva timp liber. Te-a pupat?

| SAW123 a răspuns:

Depinde de baiat daca ai incredere in el du-te dar daca nu eu zic sa iesiti alt undeva ii mai bine pentru tinebatting eyelashes

| madeleine34 explică (pentru neutrino):

Nu, dar stie ca sunt putin suparata pe el, ma gandesc ca doar cauta prilej sa-si ceara scuze, dar n-a facut-o

| Elena_Cristina_1985 a răspuns:

Sa te duca acasa la tine sau la el? Daca te duce la el, incearca sa ai grija. poate vrea sa fie prietenos sau poate mai mult.dar daca vrea sa te duca acasa e super ok. Tipul vrea sa stea mai mult cu tine si cine stie? Poate ca te place.

| madeleine34 explică (pentru Elena_Cristina_1985):

Cum sa-mi dau seama daca vrea sa fie prietenos sau chiar ma place? :3

| Andreea_Andree_1973 a răspuns:

Inseamna ca nu avea ce face asa, dar cel mai sigur, vroia sa se asigure ca ajungi cu bine acasa, deci incepe sa aiba ochi pentru tine!winking

| Elena_Cristina_1985 a răspuns (pentru madeleine34):

Pai daca te place se uita lung la tine, iti atrage atentia, e grijuliu, amuzant, tandru daca nu.e doar un gest prietenos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa face gestul asta daca fata mi-ar fi simpatica. El cine stie de ce-o fi facut-o.

Răspuns utilizator avertizat