| Hater a întrebat:

V-ati dat seama ca cereti sfaturi in legatura cu un subiect destul de sensibil pe un forum unde numarul predominant de utilizatori il constituie elevii de gimnaziu si de liceu? Rasfoind intrebarile din aceasta categorie am observat ca sunt si utilizatori care cer sfaturi intr-o problema destul de serioasa. Ma intreb daca ai accepta un sfat amoros de la cineva care este clasa a V-a si vrea sa isi inceapa viata sexuala cu colega lui din clasa a VI-a.

Răspuns Câştigător
| noescape a răspuns:

Incet dar sigur se duce de rapa tot ce-a insemnat TPU.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

As accepta daca ar fi un sfat intelept happy altfel, poate sa isi dea cu parerea, nu ma deranjeaza. Sunt si ei oameni, si tu ai fost de varsta lor, chiar daca nu ai avut aceleasi cunostinte. Iar TPU este un loc public, adica toata lumea are voie si nimeni nu ar trebui restrictionat.

| darrio2007 a răspuns:

De gimnaziu? La intrebari cu subiect sensibil postate de copii de 11-12 ani tu ii spui gimnaziu?

| superdorex a răspuns:

Stiu dar aici e vina la TPU care accepta pana si ca experti cu varsta sub 30 de ani! Consider ca atunci cand dai astfel de sfaturi ar trebui sa ai minim 30 de ani, mai ales intrebarile legate de dragoste, sex si adolescenta! De multe ori reactionez cand vad ca dau cate un sfat tineri ce nu au nici macar 16 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o tara libera in privinta exprimarii. Si sfaturile si pareriile mie mi se par bine venite pentru ca fiecare priveste dintr-o alta perspectiva la care tu posibil nu te-ai gandit.

| Hater explică (pentru darrio2007):

Ce-ai vrut sa spui prietene? Nu are nici un sens ce ai scris acolo. Ciclu gimnazial = ciclu de invatamant care cuprinde elevii din clasale a V-a pana in a VIII-a.Cam 11 ani ai in clasa a V-a. Eu cred ca m-am exprimat destul de corect.

| darrio2007 a răspuns (pentru Hater):

Ai dreptate.Am vrut sa spun 10-11 ani.