| SG1995 a întrebat:

V-ați gândit vreodată la faptul că există persoane care au fantezii sexuale cu voi?

Răspuns Câştigător
| Cheo0S a răspuns:

Da, dar in prea putine cazuri se potrivesc fanteziile mele sexuale cu ale lor.
Nu ma consider chiar atat de neatractiv incat sa nu aiba nimeni fantezii sexuale cu mine.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ciclul intrebari stupide.Si daca există ce vrei sa faci, de ce nu apare ea in fața ta sa i ti recunoasca asta, deoarece nu există

| SG1995 explică (pentru anonim_4396):

N-am nicio așteptare regard to this, doar mi se pare ciudat gândul că cineva s-ar gândi la mine într - o manieră sexuală în propria intimitate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-i se pare normal ca sunt aratos.

| RAY a răspuns:

Tu daca ți ai lasă parul mai lung si barba ai arata mai bine

| SG1995 explică (pentru RAY):

N-am păr. sad
Până la 35 chelesc. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Eu as vrea sa fiu asa slab ca tine, ma placeau fetele cand eram slab

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

| Mopmop a răspuns:

De multe ori cred. Partea proasta e ca nu mi-au spus si mie lucrul astahappy

| stef87 a răspuns:

Fantezia fanteziei. Asa, si? Practica conteaza!