| Tiger7777 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, m-am indragostit ca un nebun:
in videoclipul asta: https://www.youtube.com/watch?v=LIYvbComL88, stie cineva cum se numeste fata blonda cu aparat dentar de la minutul 8:28? Dau funda primului care imi spune

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te-ai îndrăgostit de o tipă ce apare câteva secunde într-un video? Nu știu de ce pe TPU se tot depășesc recorduri de prostie și penibilitate.

| Tiger7777 explică (pentru T0T):

Frate,arata senzational si as vrea sa comunic cu ea pe Facebook, sa ne cunoastem... Stiu ca e ciudat sa te indragostesti din atat, dar ma simt foarte atras de ea...

| T0T a răspuns (pentru Tiger7777):

Și tu chiar crezi că te va băga în seamă pe Facebook când nici nu știe cine ești și probabil primește mesaje de la atâția? Mai e și actriță. Fii rațional, ai văzut-o doar câteva secunde și nici măcar în realitate, sunt o grămadă de femei frumoase în lumea asta cu care totuși ai șanse. Nu vreau să îți spulber visurile dar uneori așa e mai bine, îți garantez că nu vei rezolva nimic.

| Tiger7777 explică (pentru T0T):

Eu tot nu ma voi lasa! Incercarea moarte nu are! Sunt multe fete frumoase da, dar aceasta

| OMFGConrad a răspuns (pentru Tiger7777):

Aceasta nu te vrea.