| SweetGirl_9181 a întrebat:

Va rog cititi intreb in legatura cu sarutul si chestii.acel baiat imi place de el f mult si lui ii place f mult de mine. e km "smecher"nu stiu cum sa spun may "vagabont". are mai multe prietene insa el vrea sa stea cu mine.si eu cu el. e baiatul despre care v-am povestit.acum ma baga in seama mereu eu nu stau cu el insa el vrea s ma sarute. iar eu d abia astept.alarteri m'a vazut era cu varul meu sunt ff buni prieteni.si m'a vazut si m-a strans puternic in brate si mi-a pus mana pe fund apoi a plecat.varul meu m'a ntrebat de ce nu stau cu el si chestii d genu'. eu i'am spus varului meu ca mi-a placut cand m'a imbratisat acel baiat si ca as mai vrea...aseara acel baiat se plimba cu bicicleta iar eu eram la poarta cu o fata si cand sunt cu cineva nu face nimic deoarece nu vr sa afle nimeni doar mi-a facutdin gura ca si cum m-ar pupa si mi-a pus intrebarea "nu? nu?"iar apoi cand nu mai eram cu nimeni cand a trecut iar eram singura si a trecut pe langa mine d fapt nu mai era cu bicicleta s apropia de mine. poate s ma sarute dar era un om la poarta si i'am spus ca ma vede omul acela. el a spus"te iubesc"'iar eu in gluma dar fiind adevarat am spus "si eu"si radeam. ce sa fac sa satu cu el chiar daca are mai multe prietene? asa e el insa il iubesc atat de mult as vrea sa ma sarute imi place atat de mult d el.doamne.il ador! ce ma fac? sa satu cu el sau nu? voi ce credeti?:Xfunda!:Xil ador.sad.

3 răspunsuri:
| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Draga Andra...Situatia ta am vazut-o destul de des...hee hee
Chiar si la cea mai buna prietena a mea.:d
Vad ca tu chiar iti doresti sa fii cu tipul asta dar ai grija. dupa cate ai spus e cam "smecher" laughing Deci.nu mi-ar fi de mirare daca nu ar fi doar in cautare de caterincahee hee
Nu mi-ai spus cati ani are el & tu... dar faptul ca ti-a pus mana pe fund nu trebuia nici tu sa stai cu mainile in san.happy
Daca faci asa o sa te ia drept altceva si nu cred ca asta iti doresti.happy
Daca mai face lucruri de genu' nu mai sta ca bleaga!
Daca chiar te place e prea "smecher" ca sa iti spuna verde-n fata asa ca trebuie sa faci tu primul pashappy!
Presupun ca o sa iti fie rusine. dar. daca nu o sa faci tu primul pas nu stiu daca el isi va calca pe orgoliu laughing)
Poate ca ii e rusine de prietenii lui sau poate ca e ff orgolios si nu vrea sa crezi ca e in limba dupa tine laughing)hee hee

| Evaa a răspuns:

Spune`i ce simti happy
e cel mai bine :*

| Th3Oo a răspuns:

Buna. Cred ca ar trebui sa afli mai intai daca te iubeste cu adevarat. Apoi, daca te iubeste, si doreste intr-adevar sa fie cu tine, spune-i sa renunte la celelalte iubite si sa fii doar tu iubita lui. Dar daca nu te iubeste, asa cum a zis el, eu zic mai bine sa il lasi balta. Mai sunt baieti frumosi care sunt sigura ca te plac. Dar oricum, eu sper sa renunte la celelalte iubite si sa fie doar cu tine. Succes!