| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos din tot sufltetul sa ma ajutati, eu sunt cam zapacuta de felul meu si nu stiu ce decizie sa iau, vreau sa va marturisesc ca am 17 ani si nu am avut relatii pana acum, unui baiat i place de mine, azi m-am intalnit cu el... si imi tremura si voce, mi-a transpirat palma...etc nu va mai zic, sincer imi place cum gandeste, cum vorbeste dar nu sunt atrasa de el cum nu am fost atrasa pana acum de nici u baiat, el m-a intrebat daca vreau, eu haba nu am, cineva mi a zis sa i zic da ca sa am experienta, eu nu vreau sa l ranesc dar nici nu vreau sa merg pe strda tinundu ne de mana si sa nu imi placa daca nu ma atrage ce sa fac?

6 răspunsuri:
| bubylvxkiss a răspuns:

Pai cel mai bine ii spui direct k nu il placi k nu vrei sa iesi cu el dar nu ii spui asa urat ii vorbesti frumos sh incerci sa ii explici cum sta treaba nu poti sa faci cv ce nu vrei doar ca sa nu il ranesti ba din contra se va simti si mai urat daca iesi cu el acum sh dupa un timp "va despartiti''sh afla ca ai stat cu el doar k asa a vrut el parerea mea eu asa as proceda bafta!

| Dorina9 a răspuns:

Daca nu te atrage clar nu te culc cu el! si mai ales ca ink nu exista o relatie, tinand cont k esti virgina ar trebui s ai rabdare pana vei intalni un tip care te va vrea pentru ceea ce esti, nu doar s se culce cu tine si cand vei fi indragostita cu adv atunci vei simti nevoia s-o faci cu pers iubita! din ce ai povestit tu, tipul km vrea doar s se culce cu tine! nu te grabi, vei regreta!

| blackmoon a răspuns:

Hey loredana cred ca ar cam trebuie sa astepti baiatul perfect care sa te merite sa faci acest pas mare stii de ce? pentru ca pe el til vei aminti toata viata cand te vei marita cu sotul tau pe care il vei iubi cu adevarat te va intreba iubito cu cine tiai pierdut virginitatea si tu vei spune...cu ala de care nu imi placea deloc asa ca gandeste-te bine inainte ce sa iei o decizie si inca ceva daca acelui baiat ii place cu adevarat de tine sau mai bine te iubeste va astepta pana te vei simti pregatita nu va face presiuni sper sa obtii un baiat care te merita cu adevarat pana atunci pwpici multi pa bye

| marialungu a răspuns:

Nu stiu daca vrea, dar problema e ca nu sunt atrasa de el. nu il iubesc deci sa i zic ca nu.mi -e rusine

| blackmoon a răspuns (pentru marialungu):

Iti va fi si mai rusine dupa ce iti vei petrece o noapte cu el adica vei face sex si vei regreta ca nu iai spus daca esti suficient de mare si curajoasa spune-i in fata ca astepti baiatul de care sa te indragostesti nu doar asa pentru ca ce ai simtit tu nu a fost decat niste simpli fluturi in stomac succes!

| Bbyblue16 a răspuns:

Iubita sa nu faci prostia de ati pierde virginitatea cu un tip pe care nu il iubesti si nici macar nu iti place de el :O, asteapta baiatul care o sa fie indragostit nebuneste de tine si tu de el si o sa vezi k nu va fi nevoie de experienta din partea tahee hee, iar lui ii explici k nu esti genul lui. si oricum mai bine acum cand o sa treaca usor peste decat mai incolo cand probabil o sa-l doara. Mult succes! :*