| Angelxp a întrebat:

VA ROG! Propuneti-mi ceva teme de discutii cu tenta pasionala,ce intrebari ia-s putea acorda lui, pentru a sustine o conversatie la nivel!? Contez pe ajutoru vostru, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pffff ophh grav, nu trebuie sa vb de ceva anume, lasa-l ca tootul sa vina de la sine, el cu ale lui : fotbal, box, distractie, jocuri, sex smug, si voi de ale voastre, barfa rujuri, poshete si etc, ca intre fete si ca intre barbati! foarte pasional e smug, daca vezi k casca, scuza-mi cacofonia, dar e rece si sincera blushing ca eminescu, inseamna ca s-a plictisit!

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Intrebarile le primesti in privathappy multumesc

| Zenit313 a răspuns:

"Vorba multa, saracia omului! "

| neutrino a răspuns:

Pentru a sustine o conversatie la un anumit nivel, trebuie sa ai acel nivel. Asa ceva nu poti imprumuta. Nu incerca sa fii ceea ce nu esti, pentru ca risti ca baiatul sa se indragosteasca, nu de tine, ci de imaginea ta falsa. Si nu va tine mult.

| IREros a răspuns:

Subscriu ce a zis neutrino, mai mult decat atat, el este in stare de o asemenea discutie? educatia are o importanta foarte mare in a purta o asemenea discutie.

| Picasso a răspuns (pentru Picasso):

Va multumesc am luat o funda blushing unde e siretul? blushing