| Mimimimimi96 a întrebat:

Va rog sa-mi ofere raspuns doar cei ce stiu sa raspunda corect,ieri dupa ce m-am masturbat,doar la exterior, fara sa introduc nimic, cind am fost la baie, era doar putin putin putin sange, ce ar insemna asta? mentionez ca incurind trebuie sa imi vie ciclu.

4 răspunsuri:
| AndreeaEeeea a răspuns:

Ti-a venit ciclul mai repedewinking

| Divy a răspuns:

Ți-o venit ciclul? laughing
A da și legat de masturbare mai ușor cu ea da, te rog pot să ai disfuncții și alte probleme precum frigiditatea happy

| Oana92 a răspuns (pentru Divy):

Cine te-a mintit? Masturbarea NU are efecte negative!

| Divy a răspuns (pentru Oana92):

Pe mine sau pe tine?
ORICE LUCRU FĂCUT ÎN EXCES ARE EFECTE NEGATIVE, asta include și masturbarea.Nu susține lucruri deplasate