| Mimimimimi96 a întrebat:

Va rog sa-mi ofere raspuns doar cei ce stiu sa raspunda corect, ieri dupa ce m-am masturbat, doar la exterior, fara sa introduc nimic, cind am fost la baie, era doar putin putin putin sange, ce ar insemna asta?

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Ginecologul este cel mai indicat in a-ti oferi un raspuns. Aici nu vei gasi ceva de luat in calcul 100%.

| Mimimimimi96 explică (pentru Oana92):

Este posibil sa nu mai fiu virgina?

| sofisis a răspuns (pentru Mimimimimi96):

Din moment ce nu ai introdus nimic in vagin, nu ai cum sa iti fi perforat sau rupt himenul.
Oricum, orice sangerare acolo(care nu are legatura cu menstruatia) e semn de intrebare si e de vizita la medic.

Si ca si informatie: Virginitatea o pierzi in momentul in care faci sex cu partener, indiferent de starea himenului tau la momentul respectiv.