| Craazy a întrebat:

Va roog! Niste Statusuri Triste, Foarte Tristee [nu m-am despartit de iubit, dar sunt enorm de suparata si plang in continuu]Va roog Repede!

Va dau la toti Vot Si funda la cele mai sensibilelove struck...Doar dati-mi niste stausuri triste si cat mai multe va roog...Ms

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Fii optimistă, e sărbătoare. Încearcă să fii puternică, astfel vei putea să treci cu uşurinţă peste problemele pe care le ai.
Sper să găseşti aici ce doreşti :
http://www.intelepciune.ro/......e_102.html
O seară plăcută :)!

pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa draga mea supararea deoparte, bucura`te de prima zi din an.
Mie imi cad ochii in gura de somn, mi`e rau de numai pot dar inca zambesc si rad.
Daca vrei status, compune`l. Exprima ce simti, nu lasa o fraza luata de pe net sa-ti comande sentimentele [Asta a sunat bine sau nu? Nu prea disting literele si nu`mi dau seama daca scriu corect sau nu].
Bafta` si nu uita "Anul trecut nu e ca anul nou, iti doresc succesuri"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum in sufletul meu e racoare, asa e afara! cum afara ploua, asa arata ochii mei!

| teo3D a răspuns:

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi.

Va veni o data vremea cand in urma vei privi, ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca,,, "Asa a fost o data!"

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad

Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

| Deeutzica a răspuns:

Stiu eu ce status iti merge statusul las-o balta ha ha ha